Jak pracuji a jaké jsou mé služby

Společně se svým týmem v MINT reality s.r.o. dbáme na to, aby námi poskytované služby byly skutečně komplexní.

V současnosti nestačí nafotit zakázku na telefon, umístit ji na Sreality a čekat. A nebo vlastně někomu stačí. Ale ten někdo neprodá rychle a za maximální možnou cenu.

Se mnou prodáte rychle, výhodně a bez starostí. Mám totiž ověřenou strategii, kterou Vám teď představím.

 

Špičkový realitní servis

Před samotnou prezentací Vám vysvětlím celý proces prodeje, které kroky budeme realizovat a co to bude pro Vás znamenat. Chci Vás maximálně připravit na vše, co je s prodejem nemovitosti spojené a edukovat Vás o stavu realitního trhu.

Nemovitost správně ocením

Správný cenový odhad je základem. Připravím špičkové podklady o ceně nemovitosti a čerpám jak z dat z katastru, cenových map, tak i ze znalosti prostředí. Zaměřuji se také na vlastnosti a faktory, které často zůstanou bez povšimnutí. Více o těchto faktorech na našem Blogu

Máme stanovený rozptyl ceny a nyní uděláme vše pro to, abychom prodali za horní hranici rozptylu. Zároveň Vás seznámím se všemi náklady a postupy během prodeje.

Prezentace nemovitosti

Zakládám si na velmi kvalitní prezentaci, která zahrnuje přípravu nemovitosti (vyklizení, případně vymalování, homestaging), tvorbu videoprohlídky, fotografíí, vizualizací a prezentačních materiálů.

 

Marketing nemovitosti

Jak jsem psal výše, někdo považuje za marketing nemovitosti inzerci na Srelitách a tím to hasne. U mě to tak není.

Marketing nemovitosti je proces, který zahrnuje inzerci na webu mintreality.cz, mém vlastním a následnou propagaci detailu nemovitosti na těchto stránkách. Videoprohlídky umisťujeme na naše kanály se stovkami sledujících a i tam je propagujeme.

Kromě reklam na sociálních sítích, Google a Seznamu tvoříme i newslettery s nabídkou nemovitostí.

Těmito aktivitami dokáži během krátké doby dostat nemovitost do oběhu a správným zacílením ji dokáži dostat k zájemcům. Strategie obsahuje několik kroků dle časového úseku prodeje.

Zároveň máme díky naším online a offline aktivitám širokou databázi poptávajících, kterou oslovujeme s nabídkou a velmi často hned v první vlně mám několik prohlídek.

 

Starám se o celý proces prodeje či pronájmu

Jakmile naleznu zájemce o nemovitost, vysvětlím zájemci celý postup transakce. Jsem maximálně transparentní, hájím Vaše zájmy a zároveň se chci postarat i o kupujícího, aby byl s celým procesem maximálně spokojený.

Připravím veškeré podklady pro právníka a zajistím celý právní servis, včetně advokátní úschovy. Nikdy neskládáte peníze do úschovy na můj a nebo firemní účet, ale vždy na účet úschovy advokáta, který je pro tuto příležitost vytvořený.

Postarám se o veškeré smlouvy, které s Vámi projdu a taktéž i s kupujícím / nájemcem.

Prodejem či pronájmem to u mě nekončí

Dokáži Vám poradit v oblasti investic a financí. Taktéž v MINTu řešíme rekonstrukce, pomohu Vám s přepisem energií či zařízením internetu.

A nebo Vám třeba poradím, kde se dobře ostříhat. :-)

 

Služby

Společně se svým týmem dbáme na to, aby námi poskytované služby byly skutečně komplexní. Postaráme se vám proto nejen o prodej nemovitosti, pronájem nemovitosti nebo třeba finanční poradenství, ale dokážeme vám poradit a udělat pro vás maximum i při kultivovaných výkupech nemovitostí, samotném stěhování nebo například malování, stejně jako při řešení přepisu energií, internetu a případných dalších služeb.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

Zprostředkování prodeje nemovitosti

Pokud jste se rozhodli prodat svou nemovitost a nevíte, jak na to, vsadit na realitní kancelář je to nejrozumnější, co můžete udělat. Pomůžu vám prodat za nejvyšší cenu a postarám se o veškeré služby. Spolehnout se u mě můžete mimo jiné na špičkový marketing nemovitosti – profesionální fotografie, video i virtuální prohlídky, propagaci na sociálních sítích i vlastní web nemovitosti.

Pronájmy nemovitostí

Chcete pronajmout svou nemovitost? Nebo naopak hledáte například byt k pronájmu? Najít spolehlivého, solidního a slušného nájemníka pro nás není problém. Stejně tak se postaráme o veškerý marketing nemovitosti, prohlídky, smlouvy a podobně.

Služba makléř kupujícího

Pokud chcete koupit nemovitost, ať už ke klasickému bydlení nebo třeba jako sídlo firmy, najít ten správný byt nebo dům se často zdá jako nemožný úkol. Jako realitní makléř mám své know-how a dokáži tak najít vhodnou nemovitost pro každého. A to rychle a spolehlivě.

Poradenství a edukace

Po prodeji nemovitosti vám poradím, kam vhodně investovat nabyté peníze. Pomůžu vám nejen s investicí do jiných nemovitostí, ale i s jinými typy investic. Stejně tak se na mě můžete spolehnout v otázkách daňového poradenství v souvislosti právě s prodejem nemovitosti.

Kultivované výkupy nemovitostí

Dokážu vám pomoci i v případě, že máte zadluženou nemovitost zatíženou například nebankovním úvěrem nebo věcným břemenem. Jak u nás probíhá výkup nemovitosti? Nejdříve proběhne společná schůzka a zpracování odhadu ceny nemovitosti, dle kterého vytvořím cenovou nabídku. Když ji schválíte a domluvíme se na podmínkách, můžeme podepsat kupní smlouvu a vyplatit peníze. Vyplacení probíhá zpravidla do 48 hodin.

Kompletní realitní servis

Zdědili jste nemovitost daleko od místa vašeho bydliště? Nebo se jednoduše nechcete trápit nejen s prodejem nemovitosti, ale taky s její přípravou na prodej? Rád vám zařídím vyklizení, stěhování, úklid i například vymalování a kompletní přípravu prodeje domu, bytu, ale i chaty nebo jiné nemovitosti. Pro vás celý prodej proběhne bez starostí a stresu.

 

 

Dává Vám smysl to, co dělám? Kontaktujte mě a potkáme se.

*
*
*
email: phone: