O mně

Jmenuji se Lukáš Šuniar a jsem realitní makléř. Zaměřuji se na vzdělávání makléřů i veřejnosti a na narovnání realitního trhu. Transparentnost a komplexnost pro mě nejsou pouze dvě slova na webu, ale hodnoty mého podnikání.

Realitní branže nemá být jen o penězích a proto společně s týmem bojujeme proti všem kancelářím, které chtějí klienty sedřít z kůže.

S čím Vám mohu pomoci?

Zprostředkování prodeje nemovitosti

Pokud jste se rozhodli prodat svou nemovitost a nevíte, jak na to, vsadit na realitní kancelář je to nejrozumnější, co můžete udělat. Pomůžu vám prodat za nejvyšší cenu a postarám se o veškeré služby. Spolehnout se u mě můžete mimo jiné na špičkový marketing nemovitosti – profesionální fotografie, video i virtuální prohlídky, propagaci na sociálních sítích i vlastní web nemovitosti.

Služba makléř kupujícího

Pokud chcete koupit nemovitost, ať už ke klasickému bydlení nebo třeba jako sídlo firmy, najít ten správný byt nebo dům se často zdá jako nemožný úkol. Jako realitní makléř mám své know-how a dokáži tak najít vhodnou nemovitost pro každého. A to rychle a spolehlivě.

Poradenství a edukace

Po prodeji nemovitosti vám poradím, kam vhodně investovat nabyté peníze. Pomůžu vám nejen s investicí do jiných nemovitostí, ale i s jinými typy investic. Stejně tak se na mě můžete spolehnout v otázkách daňového poradenství v souvislosti právě s prodejem nemovitosti.

Kultivované výkupy nemovitostí

Dokážu vám pomoci i v případě, že máte zadluženou nemovitost zatíženou například nebankovním úvěrem nebo věcným břemenem. Jak u nás probíhá výkup nemovitosti? Nejdříve proběhne společná schůzka a zpracování odhadu ceny nemovitosti, dle kterého vytvořím cenovou nabídku. Když ji schválíte a domluvíme se na podmínkách, můžeme podepsat kupní smlouvu a vyplatit peníze. Vyplacení probíhá zpravidla do 48 hodin.

Kompletní realitní servis

Zdědili jste nemovitost daleko od místa vašeho bydliště? Nebo se jednoduše nechcete trápit nejen s prodejem nemovitosti, ale taky s její přípravou na prodej? Rád vám zařídím vyklizení, stěhování, úklid i například vymalování a kompletní přípravu prodeje domu, bytu, ale i chaty nebo jiné nemovitosti. Pro vás celý prodej proběhne bez starostí a stresu.

 

Dává Vám smysl to, co dělám? Kontaktujte mě a potkáme se.

*
*
*
email: fname: